Przejdź do treści

Dsquared2 kids
- opinie o marce

Lubięzdjęciach! Z tego powodu czasami kupujemy z żoną produkty marki Dsquared2 Kids. Zadowolone opinie babć tylko nas zachęcają do ponownych zamówień 😉 Ostatnio zamówiłem naszym bliźniakom koszulki z nadrukiem Caten Twins, które nawiązują do faktu, że założyciele marki także są bliźniakami! Co istotne, wszystkie produkty w naszym posiadaniu są odporne na szalone pomysły chłopców i nie niszczą się w praniu! ubierać moje dzieciaki w stylowe ubrania, bo dzięki temu świetnie wyglądają na
Marek
Razem z mężem uwielbiamy ubierać naszego Jasia w ubrania marki Dsquared2 Kids. Przede wszystkim doceniam jakość tych produktów, bo syn ma nieraz dziwne pomysły, tarza się w ogrodzie itd. Mimo częstych prań kolory nie niszczą się, a materiał pozostaje miękki i przyjemny w dotyku. Zamówiłam też ostatnio jeansową sukienkę dla małej Amelki (córki siostry) i był to strzał w dziesiątkę, bo nie tylko moja siostra docenia upominek, bo mała dobrze się czuje w nowej sukieneczce!
Małgorzata
Zanim miałem dziecko nie spodziewałem się, że będę mu kupował markowe ubrania, ale nie mogę się powstrzymać! Początkowo opinie internautów zachęciły mnie do kupna koszulek Dsquared2 Kids, ale teraz maluch ma większość szafy złożoną z tych produktów! Przede wszystkim doceniam styl, ale też jakość, bo przy szalonych zabawach dziecka odzież z sieciówek bardzo szybko się niszczyła i była po prostu do wyrzucenia. Z Dsquared2 Kids nie ma tego problemu 🙂
Adam
Kiedy odwiedzam moją wnuczkę, to często kupuję jej nowe ubranka, bo doskonale pamiętam, jak szybko trzeba było kupować nowe rzeczy, jak jej mamusia była maleństwem 🙂 Zazwyczaj wybieram produkty marki Dsquared2 Kids, bo opinie córki i zięcia są bardzo dobre. Mi przede wszystkim podoba się wzornictwo, ale oni doceniają jakość wykonania, bo ponoć kolory nie blakną w praniu. Sama też kupuję czasem ubrania marki, przeznaczone już oczywiście dla dorosłych.
Anastazja
Wychodzę z założenia, że moje dziecko zasługuje na ubrania takiej jakości, jak i ja 🙂 Z tego powodu często kupuję produkty marki Dsquared2 Kids, ponieważ przede wszystkim podobają się mi, mojej żonie, ale też córce! Mała zawsze się cieszy z nowego produktu, co mnie tylko zachęca. Przy tym wszystkim lubię wiedzieć, że płacę za rzeczy dobrej jakości i w tym przypadku kupuję z czystym sumieniem. Ubranka nie niszczą się nawet w przypadku szalonych zabaw i częstego prania. Serdecznie polecam!
Kamil

DODAJ KOMENTARZ